Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Horoskopi per diten e sotme, 13 tetor 2020

Dashi
Kurseni energjinë, nëse duhet të bëni një udhëtim të gjatë. Do të zbuloni se jeni në gjendje të përballoni lodhjen e një orari rraskapitës. Investoni me mençuri. Kjo do të jetë një ditë e bukur për të martuarit e kësaj shenje.

Demi
Dilni nga zyra herët dhe gjeni pak kohë për aktivitete sportive. Mund të ushtroni disa nga hobet tuaja të preferuara. Financat tuaja do të përmirësohen gjatë ditës.

Binjakët
Sjellja e fëmijëve mund të jetë kundër dëshirës suaj dhe kjo mund t’ju zemërojë. Tregoni përmbajtje, pasi acarimi thjesht sa do t’ju dëmtojë. Komunikimi duhet të jetë pika juaj e fortë sot.

Gaforrja
Nuk pritet një ditë shumë e mirë sa i përket lidhjes në çift. Ekziston mundësia të keni mosmarrëveshje për disa çështje. Nëse keni probleme me financat, nuk është momenti por përpiquni të gjeni një zgjidhje. Konsultohuni me miqtë tuaj.

Luani
Eshtë koha e duhur qe beqaret të mendojne për një lidhje martesore. Ju mund të grindeni me partnerin tuaj vetëm për të provuar se keni të drejtë. Sidoqoftë, ai/ajo do t’ju qetësojë përmes ndjeshmërisë dhe arsyes.

Virgjëresha
Kujdes me mardheniet ne cift. Duhet të kuptoni se ngritja e toneve mund të rrezikojë marrëdhënien tuaj. Nuk rekomandohet që të investoni në projekte të përbashkëta gjatë kësaj periudhe.

Peshorja
Relaksoheni para se të bëni një intervistë, prezantim apo provim të vështirë. Pasdite atmosfera do të jetë krejtësisht ndryshe, pasi do të keni mundësi të kaloni momente mjaft të këndshme. Ndërsa në mbrëmje do të jeni nën praninë e miqve të ngushtë ose familjarëve tuaj.

Akrepi
Kujdesuni posaçërisht për gjërat tuaja me vlerë. Falja e të dashurit tuaj për gabimet e së kaluarës do të jetë një lëvizje e zgjuar nga ana juaj. Ata që kanë qenë shumë të zënë gjatë ditëve të fundit, më në fund do të shijojnë kohën e lirë. Bashkëshorti juaj do të jetë plot energji dhe dashuri sot.

Shigjetari
Jepini përparësi jetës shoqërore. Do të shpërbleheni për paratë që keni investuar për të ndërtuar një të ardhme më të ndritur. Vlerësoni arritjet e bashkëshortit tuaj dhe gëzohuni për suksesin e tij.

Bricjapi
Ju e dini çfarë duan njerëzit nga ju, përpiquni të mos e teproni me shpenzimet tuaja sot. Në punë, gjërat do jenë në favorin tuaj sot. Sot, ju do të harroni të gjitha vështirësitë teksa do të jeni nën shoqërinë e partnerit/partneres suaj.

Ujori
Paqëndrueshmëria mund ta c ënoj ë jetën tuaj martesore. Bëni më të mirën tuaj për të shmangur pakënaqësitë e panevojshme, pasi mund të pendoheni më vonë. Sa i përket aspektit financiar, nuk parashikohen ndryshime.

Peshqit
Jeni shumë aktivë dhe të shkathët, do të ndiheni të fortë dhe të shëndetshëm. Në rast se po kërkoni mënyra për të fituar pak para shtesë, investoni në skema të sigurta financiare. Do të pushtoheni nga kujtime të lumtura nga e kaluara./bw

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet