Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

FOTO/ Artan Hoxha nxjerr pamjet me kanabis nga stalla e lopëve: Natyrë e qetë

Gazetari Artan Hoxha ka publikuar dy video të plantacioneve me kanabis në stallën e lopëve.

Përmes një postimi në Facebook, gazetari shkruan me ironi që bujqësia dhe blegtoria janë të ndërthura së bashku për të krijuar brand’in “Made in Albania”

“Natyre e qete …vjeshte 2020…

Bujqesi dhe blektori, te nderthurura bashke, krijojne brand-in me te njohur “Made in Albania” në Bashkimin Europian.

Dhe nuk kane nevoje fare, as per subvencione nga shteti, as per page lufte nga Ben Ahmetaj, madje nuk kerkojne as asistence sociale…”-shkruan Hoxha.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet