Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

U dhunua nga Haradinaj? Anita tregon detaje: Mua Ramushi ka 17 vjet që më rreh me…

Anita Haradinaj ka folur sërish mbi lajmin që u përhap në media, ku shkruhej se ajo është dhu.nuar nga bashkëshorti i saj Ramush Haradinaj. Megjithëse lajmi bëri jehonë në media, Anita me modesti thotë se jeta publike i ka këto.

“Të jesh figurë publike do bëhesh pjesë e faqes së parë të gazetës apo portaleve, pjesë e thashethemeve. Jeta publike këto i ka. Unë jam munduar të jem e diskutueshme për mirë”, shprehet Anita në Abc Neës.

Të gjitha lajmet që kanë qarkulluar, Anita i cilësoi si një thashetheme shumë të ulët, ndërsa iu përgjigjet duke thënë se Ramushi ka 17 vite që e “rr.eh me dashuri”.

“Mua Ramushi ka 17 vjet që më rr.eh me dashuri. Nuk e di çfarë të them tjetër. Ky ka qenë një thashetheme shumë i ulët. Unë kam bërë një reagim në Facebook. Nuk e komentoi dhe as nuk dua ta komentoj sepse e ul nivelin tim dhe unë nuk dua të bie në nivel të asaj çfarë jam.

Pavarësisht se e mbajnë veten për gazetarë nëpër media me histori kanë dë.shmuar se për dy klikime më shumë kanë shitur gjithçka, edhe integritetin e vet. Kështu që unë nuk dua të bie në atë nivel dhe nuk do e komentoj më shumë se kaq. Veçse kaq, unë kam një burrë shumë të mirë dhe ëhstë shumë burrë shtetas dhe një baba i dashur ”, deklaroi ajo.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet