Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Tërmet me magnitudë 5.2 në Greqi, lëkundet ishulli i Kretës

Nje termet i forte me magnitude 5.2 eshte regjistruar gjate nates ne Greqi.

Sipas ESMC, epiqendra e lëkundjeve ka qenë në Kretë në thellësi 10 kilometër nga sipërfaqja e tokës.

Sipas te dhenave te ESMC, Greqia eshte prekur edhe nga nje seri lekundjesh te tjera pas termetit me te forte qe ishte ne fuqine 5.2.

Autoritetet nuk kane raportuar per deme nderkohe qe priten informacione te tjera ne lidhje me ngjarjen.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet