Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Meta: Rama mashtron ndërkombëtarët, çfarë u thotë për Ylli Ndroqin dhe mua

Presidenti Ilir Meta i ftuar në Çim Peka Live tha se kryeministri Edi Rama mashtron ndërkombëtaret duke iu thënë se Ylli Ndroqi bëri telefonatën e parë me Ilir Metën pas sekuestrimit të pasurisë.

AI e cilësoi të gjithë këtë si fabrikim.

“Mashtron ndërkombëtarët duke i thënë se Ylli Ndroqi pas sekuestrimit të pasurisë e bëri telefonatën e parë me Ilir Metën. Ai që bën këto fabrikime, siç ka bërë të gjitha në Shqipëri, që e ka lënë vendin pa Gjykatë Kushtetuese, shikoni se çfarë tha Komisioni i Venecias për këtë”-tha ai.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet