Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Koha nuk pret”, Basha: Njerëzit sot kanë nevojë për mbështetje, plani ynë ndihmon çdo shqiptar në vështirësi

TIRANË

Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka publikuar një video në “Facebook”, ku shprehet se njerëzit sot kanë nevojë për mbështetje.

Basha thekson se plani i Partisë Demokratike ndihmon çdo shqiptar në vështirësi.

“Koha nuk pret. Njerëzit sot kanë nevojë për mbështetje.

Plani ynë ndihmon çdo shqiptar në vështirësi”, tha Basha.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet