Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Hakmarrje pas 14 vitesh/ Përplasi bashkëfshatarin, zbardhet dëshmia e 41 vjeçarit: Nuk doja ta vrisja

Është zbardhur dëshmia e 41-vjeçarit Myslim Estrefi i cili përplasi me makinë bashkëfshatarin e tij Shaqir Estrefin 57 vjeç në fshatin Romanat të Durrësit.

Fillimisht, Myslim Estrefi e ka raportuar ngjarjen si aksidentale pranë Policisë, por hetimet kanë treguar se bëhej fjalë për një vrasje me dashje për hakmarrje, pasi 14 vite më parë, babai i viktimës, Qamil Estrefi, pati vrarë babanë e autorit, Zydi Estrefi.

“Nuk doja ta vrisja Shaqirin, ka qenë një aksident. Ngjarjen e ndodhur 14 vite më parë e kemi harruar të gjithë si familje, jeta jonë vazhdonte normale. Momentin e aksidentit nuk e kam vënë re Shaqirin, ishte duke ecur në rrugë ku kalojnë makinat”, është shprehur 41-vjeçari para oficerëve të Policisë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet