Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Gafa e Bashës për bizneset, ironizon Rama: Ti je Artist nuk them kot unë

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka ironizuar liderin demokrat, Lulzim Basha për lapsusin e këtij të fundit gjatë konferencës për shtyp kur tha se ‘’6 në 4 biznese dalin me humbje’’.

Rama me humor shkruan se nuk thotë kot kur Basha është artist.

Po ashtu ai e ironizon për planin e PD teksa thotë se 7 në 5 pika i dalin me sukses, ndërsa për kandidatët 6475 fitues nga 5746 dalin fitues në PD.

STATUSI NGA EDI RAMA

6 në 4 biznese dalin me humbje, 7 në 5 pika dalin me sukses, 6475 kandidatë në 5746 gjithsej dalin fitues në PD
Ti je Artist nuk them kot unë

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet