Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Futbollistët rrahin për vdekje shokun e skuadrës, gaboi te goli i pësuar

Sipas autoriteteve të Distriktit Lamvo, sherri nisi pasi viktima gaboi duke mos shmangur golin.

Futbollistët e tjerë të ekipit të tij skuadrës i janë kthyer duke e goditur. Fillimisht e lanë sherrin në mes.

I ndjeri ka marrë revan duke shtyrë njërin prej agresorëve nga biçikleta pas ndeshjes.

Këtë herë konfrontimi është ndezur sërish dhe për fat të keq vrasësit e kanë rrahur akoma më keq duke i shkaktuar plagë fatale.

Ovaci u shpall i vdekur në Qendrën Spitalore III. Për këtë ngjarje po kërkohen dy persona nga policia.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet