Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Elbasan/ Në mes të ditës, i pa shqetësuar në njerëzit, i riu vjedh biçikletën në Bulevard për 28 sekonda

ELBASAN- Në mes të ditës dhe të qendrës së qytetit, ky i ri i pashqetësuar nga njerëzit e shumta ka vjedhur biçikletën.

Në videi shihet se vjedhja është kryer në datën 1 tetor të këtij viti dhe kanë mjaftuar 28 sekonda. I riu, i cili në video është lehtësisht i identifikueshëm, sheh rreth e përqark, largohet disa metra, më pas kthehet sërish dhe e emerr biçikletën dhe largohet sikur të ishte e tija.

VIDEO

Vjedhja e biçikletave është shndërruar në një problem shumë serioz për banorët e këtij qyteti.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet