Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Debati për dekoratat, Rama ironizon keq Metën, i publikon memen ku i jep medalje vetes

Rama nuk e lë me kaq, dhe sot ka publikuar një meme tallëse të Metës, i cili shfaqet duke i vënë medalje vetes.

“Komplimenta autorit kushdoqoftë”, kaq shkruan Rama krahas fotos të cilën e ka shoqëruar me disa emoji duke qeshur.

Vijon…

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet