Debati për dekoratat, Rama ironizon keq Metën, i publikon memen ku i jep medalje vetes

Aktualitet
Debati për dekoratat, Rama ironizon keq Metën, i publikon memen ku i

Rama nuk e lë me kaq, dhe sot ka publikuar një meme tallëse të Metës, i cili shfaqet duke i vënë medalje vetes.

"Komplimenta autorit kushdoqoftë", kaq shkruan Rama krahas fotos të cilën e ka shoqëruar me disa emoji duke qeshur.

Vijon...

ME TE LEXUARAT