Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksident në aksin Elbasan-LIbrazhd, përplaset për vdekje 20-vjeçarja

Një aksident me pasojë vdekjen e një këmbësoreje ka ndodhur pak momente më parë në aksin Elbasan-Librazhd.

Aksidenti ka ndodhur në zonën e Krastës. Mësohet se viktimë ka mbetur një 20 vjeçare. 20-vjeçarja ka qenë me motrën në momentin që u përplas nga mjeti tip ‘Golf’.

Policia ka shoqëruar drejtuesin e mjetit që përplasi 20-vjeçaren

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet