Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“6 në 4 biznese nuk raportojnë fitim”, Balla ironizon Bashën: Nuk dalin llogaritë o Lul

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, ka ironizuar Kryetarin e PD, Lulzim Basha, teksa ka shpërndarë një video, ku shfaqet Basha duke thëne se 6 në 4 biznese nuk raportojnë fitim.

Sipas Ballës, i bie që Luli të ketë përfshirë edhe bizneset e Kosovës, sepse nuk dalin llogarit.
Postimi i plotë i Taulant Ballës:

Qeshëm të gjithë kur tha 7×7=42

Qeshëm edhe më shumë kur tha se Skëndërbeu ngriti flamurin më 28 Nëntor 1944
Sot paska këputur edhe një tjetër.

6 në 4 biznese nuk raportojnë fitim. I bie të ketë përfshirë edhe bizneset e Kosovës, sepse nuk dalin llogaritë, o Lul!

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet