Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, qëllohet shefi i policisë dhe një tjetër

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, qëllohet në drejtim të makinës së policisë Bashkiake të Malësisë së Madhe!

Plagoset shefi i policisë dhe një tjetër. Ngjarja ka ndodhur te Stacioni i Pompave, në Dobraç atje ku ndodhen “5 heronjtë e Vigut”.

Priten të mësohen më shumë detaje në vijim.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet