Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Stresi tregon hapur bisedën e fundit me Kejsin në Whatsapp

Marrëdhënia e Stresit dhe Kejsit ka marrë vëmendjen maksimale të të gjithë ndjekësve. Së fundmi i ftuar në ‘Shiko Kush Luan’, reperi ka treguar se vazhdon të flasë me të dashurën e tij.

Stresi ka zbuluar se së fundmi ata kanë shkëmbyer foto dhe video në ‘whatsapp’ duke treguar se çdo gjë për ta vazhdon normalisht.

Në njërin moment teksa reperit i është dashur të publikojë një foto me modelen Trejsi Sejdini, nuk ka harruar ta njoftojë Kejsin me një mesazh zanor duke i thënë se gjithçka është për lojë.
Stresi ka sqaruar gjithashtu se nuk ka qenë i infektuar me Covid-19, por ka pasur një ftohje që prej periudhës së tërmetit kur ka qëndruar për javë të tëra jashtë në shi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet