Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Stresi deklaron se kush është reperja shqiptare më pak e talentuar

Stresin njihet për thënien e gjërave pa doreza.

I vendosur përballë një pyetjeje të vështirë dhe një torte të përplasur në fytyrë, reperi ka zgjedhur të përgjigjet.

Stresit i është kërkuar të rendisë 3 reperet Taynën, Rinën dhe Melinda Ademin, nga më e talentuara te më pak e talentuara.

“Me ato që po dëgjojmë, për mua mbetet Tayna e pazëvendësueshme. Shumë e talentuar!” –është shprehur ai.

Në vendin e dytë, Stresi ka renditur Melinda Ademin, ndërsa si më pak të talentuarën, Rinën.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet