Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shqiptari vdes në Greqi, u gjet me plagë të rënda buzë rrugës

Një 40 vjeçar shqiptar është gjendur i vdekur buzë rrugës në Skepastos, Platania, në Greqi.

Trupi i pajetë u gjet mëngjesin e sotëm nga kalimtarë të rastit, të cilët njoftuan menjëherë policinë.

Mesohet se 40-vjeçari, baba i një fëmije, u transportua në Spitalin e Kalavrita por mjeket nuk kane arritur ti shpëtojne jetën.

Shqiptari, emri i të cilit nuk bëhet ende i ditur, ka humbur jetën teksa ngiste motorin e tij, ndërsa policia vendase ka nisur një hetim për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet