Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shefi i Policisë Bashkiake të Malësisë së Madhe në gjendje të rëndë, dërgohet drejt Tiranës

Pak orë nga ngjarja e rëndë e ndodhur në Dobraç të Shkodrës, shefi i Policisë Bashkiake të Malësisë së Madhe, Mentor Hasanaj është transportuar drejt spitalit të Tiranës, pasi gjendja e tij shëndetësore është shumë e rëndë.

Ai ndodhej në makinë së bashku me babain e tij, 71 vjeçarin Xhelal Hasanaj dhe bashkëshorten e tij kur u plagos nga autorë ende të paindentifikuar.

Sipas policisë autorët ishin në lëvizje dhe po udhëtonin me një motomjet gjatë momentit të atentatit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet