Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Haradinaj këndon këngën e tij të preferuar, sfidon deputetin e VV-së

Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka lënë për pak ccaste angazhimet e tij politike, ndërsa këtë herë shfaqet krejt ndryshe.

Në emisionin e Adelina Ismalji Haradinaj ka kënduar, për të shuar dhe zërat pas deklaratës së deputetit të VV-së, Rexhep Selimi se ish-kryeministri nuk ka lidhje me këndim.

Haradinaj këndoi këngën e tij të preferuar “Kah po m’shko moj zanë”.

Dy ditë më parë ditë më parë, Selimi tha për Haradinajn se s’di pse e provon kur s’di të këndojë. “Ai s’din me knu. Perime s’din me knu. Dy lidhje s’i ka. S’di pse e provon”, -ka thënë Selimi për Haradinaj.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet