Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

FOTO/ Ky është shefi i i Policisë Bashkiake që iu bë atentati

Ky është Mentor Hasanaj, 39-vjeç, shefi i policisë Bashkiake në Malësinë e Madhe të cilit iu bë atentat ditën e sotme afër “5 heronjtë e Vigut” në Shkodër. Ai ndodhej në makinë së bashku me babain e tij, 71 vjeçarin Xhelal Hasanaj.’

Babai Xhelali është në gjendje më të rëndë shëndetësore, ndërsa të dy të plagosurit janë transportuar në Spitalin e Shkodrës për të marrë ndihmë mjekësore.

Nga ana tjetër, forcat e policisë kanë mbërritur në vendngjarje dhe po krehin zonën për të kapur autorët e ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet