Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

FOTO/ I shpëtoi mrekullisht atentatit, bashkëshortja e shefit të Policisë Bashkiake e tronditur

E vetmja që i shpëtoi atentatit të sotëm në Dobraç të Shkodrës ishte Vjollca Hasanaj 28-vjeç, bashkëshortja e shefit të policisë bashkiake të Malësisë së Madhe. E cila siç duket në fotot e mëposhtme është mjaft e tronditur nga ngjarja e sotshme.

Kujtojmë Mentor dhe Xhelal Hasanaj mbetën të plagosur sot pas një atentati të bërë nga autorë ende të paidentifikuar.

Të dy ata ndodhen në gjendje të rëndë për jetën teksa 27 vjeçari i cili është edhe shef i policisë bashkiake të Malësisë së Madhe është trasnportuar drejt Tiranës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet