Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Dasmë së shpejti?! Eneida Tarifa tregon të vërtetën

Këngëtarja e njohur, Eneda Tarifa, ka qenë e ftuar mbrëmjen e kaluar në “Shiko kush luan”, ku është bërë pjesë e lojërave të ndryshme.

Në “Ndaje ose haje”, ajo është dashur t’i përgjigjet pyetjes nëse e sheh në planet e së ardhmes një dasmë, duke qenë se tani është një mami beqare.

Ajo u përgjigj me shumë sportivitet ashtu siç karakterizohet Tarifa. “Nëse vjen pse jo, martesa është fryt dashurie, jam e hapur për martesë”, u shpreh këngëtarja.

Pas ndarjes nga bashkëshorti, Eneda nuk ka krijuar një lidhje të re por nëse ndodh, duket se do të kemi dasmë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet