Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Bebe Rexha prezanton partnerin: “Është i duhuri, familja ime e do”

Bebe Rexha është kryefjala e mediave rozë, prej javësh tashmë.

Bebe publikoi një fotografi ku shfaqej tepër e dashuruar në krahë të partnerit Keyan Safyari.

Madje sipas mediave të huaja bukuroshja bionde, i ka dhuruar Keyan-it një makinë “Ferrari” me rastin e ditëlindjes.

Së fundmi në një intervistë për “Entertainment Tonight”, Bebe ka folur për herë të parë rreth partnerit Keyan. Artistja theksoi se gjërat mes tyre janë serioze, pasi ajo e ka prezantuar dhe me familjen

“Unë nuk kam qenë e vetmuar gjatë karantinës. Kam një njeri të mrekullueshëm në jetën time. jam shumë mirënjohëse dhe thjesht po shijoj jetën time”, tha Bebe.

Më tej këngëtarja shtoi:

“Është një njeri shumë i mirë. Një djalë i veçantë, që për mua kujdeset shumë, e kupton karrierën time dhe atë që bëj. Familja ime e do atë. Ai është thjesht një person i mahnitshëm që më bën të lumtur”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet