Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Regjistrohen lëkundje të lehta tërmeti në Kosovë

Mëngjesin sotëm është dëgjuar një tërmet në Prishtinë. Shkalla e këtij tërmeti ende nuk është regjistruar.

Kjo është raportuar mëngjesin e sotëm nga Qendra Sizmologjike Evropiane-Mesdhetare (EMSC).

Edhe gjatë ditës së djeshme është ndjerë një tërmet rreth orësh 16:00, pasdite. Lëkundje sizmike ka pasur edhe në Shqipëri.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet