Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Goditet banda italo-shqiptare e trafikut të drogës

Një grup kriminal që merrej me trafikun e trafikut të drogës u godit të shtunën nga policia italiane.

Sipas mediave vendase, në pranga përfunduan 13 persona, tetë prej të cilëve janë shqiptarë dhe pesë italianë.

Për të finalizuar operacionin, autoritetet italiane kanë kryer hetime që zgjatën disa muaj.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet