Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Tjetër lëkundje në vend, tërmeti ‘dridh’ sërish Durrësin

Nuk kanë të sosur lëkundjet e tërmetit në vend. Pak minuta më parë është regjistruar lëkundje me magnitudë 3.5 të shkallës Rihter.

Sipas Qendrës Evropiane të Tërmeteve (EMSC), tërmeti ka qenë në Detin Adriatik, 42 kilometra nga Tirana dhe 23 km nga Durrësi.

Ndërkohë, thellësia e lëkundjes së fundit sizmike ka qenë 5 km.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet