Reagon sërish Presidenti Meta: O shoku ku e lamë debatin për OFL?

Politikë
Reagon sërish Presidenti Meta: O shoku ku e lamë debatin për OFL?

Presidenti Ilir Meta ka reaguar sërish pas replikës së fundit të kryeministrit Edi Rama.

Në një postim në Facebook, ai kërkon nga kryeministri t’i japë datën  e debatit.

“O shoku, ku e lamë debatin për OFL? Në cilën ditë, orë, studio dhe gazetarë?

Malet tona më të larta!”-shkruan ai.

 

ME TE LEXUARAT