Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Po kalonin në vijat e bardha, makina merr përpara dy këmbësoret në Vlorë

Një aksident është shënuar këtë mbrëmje në qytetin e Vlorës ku një makinë ka përplasur dy këmbësore. Mësohet se në aksident është përfshirë një makinë e tipit “Citroen”.

Makina ka gositur dy gra që po kalonin në vija të bardha.
Mësohet se ato janë dërguar me urgjencë në spitalit, teksa nuk dihet ende gjendja e tyre shëndetësore.

Ky aksident ka sjellë një kaos për disa minuta në Bulevardin e qytetit ku dhe ndodhi ngjarja, për shkak se është një zonë shumë e frekuentuar.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet