Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Ilir Meta nuk më ka thënë të dua, aqsa më përmendi Rama”, Kryemadhi reagon ndaj Kryeministrit

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi doli ne nje deklarate pas adresimeve qe kryeministri beri ndaj saj ne Asamblene e PS.

Ajo tha se Edi Rama e perqendroi gjithe fjalen e tij ndaj Monika Kryemadhit dhe LSI.

“As Ilir Meta nuk me ka thene te dua, aq shume sa ma permendi emrin Edi Rama. Eshte e qarte se LSI eshte makthi i tij”, tha Kryemadhi.

Sipas saj, sondazhet tregojne nje rritje te LSI nderkohe qe akuzoi Edi Ramen se ka rrmebyer PS-ne dhe e ka kthyer ne sektin e rilindjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet