Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Asambleja/ Rama: Kryesia të vijojë mandatin për një vit, Sekretariati të ndryshohet më vonë

Kryeministri Edi Rama ka bërë dy kërkesa të qarta në Asamblenë e PS teksa ka kërkuar që momentalisht Kryesia e Sekretariati mos ndryshojë.

Burime bëjnë me dije se Rama ka kërkuar leje që kryesia aktuale e PS të vijojë mandatin edhe për një vit.

Ndër të tjera kryetari i PS të njëjtën gjë ka kërkuar dhe për Sekretariatin e PS, por për këtë ka kërkuar vetëm shtyrje dhe jo kohë të caktuar.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet