Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Allegri pritet të marrë drejtimin e Romës

Ish-trajneri i Milanit dhe Juventusit, Massimiliano Allegri, është shumë pranë rikthimit në pankinë. Sipas raportimit të “Radio Radio”, italiani është tekniku favorit për të marrë drejtimin e Romës.

Madje sipas radios Allegri ka patur një takim me drejtuesit e klubit romak këtë javë, ku kanë diskutuar rreth së ardhmes.

Në stolin e verdhekuqve është Paulo Fonseca, por gjërat nuk po shkojnë mirë për të.

Në rast të një shkarkimi të mundshëm të tij, “The Friedkin Group” nuk do të mendohen dy herë për Allegrin.

Ish-tekniku i Juventusit qëndroi një vit pushim dhe tashmë ai është gati për tu rikthyer dhe një herë në Serie A.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet