Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aktorja e njohur përfundon në spital pasi i shpërtheu silikoni

Aktorja e famshme turke, Serenay Sarikaya ka pushtuar titujt e mediave, pas pretendimeve se i ka shpërthyer silikoni.

Mediat turke raportojnë se 29-vjeçarja është shtruar në spital mbrëmjen e së enjtes për të bërë një ndërhyrje tjetër kirurgjikale në gjoks.

Për më tepër, pretendohet se ajo u regjistrua në spital një emër tjetër, Seren Kaya për të fshehur incidentin.

Moderatori Ilker Koç deklaroi se aktorja më parë kishte bërë implantime silikoni. “Silikoni i vjetër mund të ketë shpërthyer,”– tha ai.
Ndërkohë nuk ka pasur asnjë reagim nga ana e Serenay Sarikaya në lidhje me lajmet që po qarkullojnë rreth saj.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet