Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

TIA njoftim të rëndësishëm: Këto janë 19 fluturimet e konfirmuara për nesër

Aeroporti i Rinasit ka njoftuar 19 fluturimet e konfirmua për nesër, 10 tetor 2020.

Përmes një shënimi në rrjete sociale, TIA njofton se pasagjerët duhet të kontaktojnë kompaninë ajrore përpara udhëtimit për rregullat e karantinës dhe protokollet e higjienës.

Maskat janë të detyrueshme. Lejohen të udhëtojnë vetëm rezidentët në Bashkimin Europian, nënshtetasit EU dhe qytetarët që plotësojnë kushtet e udhetimit, sipas vendeve pritëse.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet