Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Vrasja në Malësinë e Madhe, detajet: Kush ishte shënjestra e Daniel Pepajt

Detaje të reja kanë dalë nga vrasja e dy të rinjve në Malësi të Madhe. Burime nga grupi hetimor por edhe nga të afërm të Daniel Pepajt bëhet me dije se ai ka pasur qëllim të vrasë Vilson Çutajn.

Ndërkohë Klement Pepajn e ka qëlluar nga frika për të cilin fillimisht mendoi se e kishte plagosur.

Ndërsa fillimisht ka shtënë ndaj Vilson Çutaj i cili ka plumba në trup, ndërsa Klement Pepajn e ka qëlluar nga pas shpine. Sipas dëshmitarëve të dy viktimat ishin të bërë shoshë nga plumbat.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet