Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

U përplas me një makinë tjetër, taksia përfshihet nga flakët te “Zogu i Zi”

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur te “Zogu i Zi” në Tiranë, ku një taksi ka shpërthyer në flakë.

Makina ka marrë flakë pasi është përplasur me një mjet tjetër, ndërsa fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar.

Në vendngjarje ka mbërritur zjarrfikësja dhe policia.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet