Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Prej 5 ditësh të zhdukur/ Gjenden trupat e pajetë të dy të rinjve në Malësinë e Madhe

Janë gjendur dy trupat e pajetë të personave të humbur në Malësinë e Madhe.

Trupat e gjetur janë të Vilson Çutajt dhe Klement Pepajt.

Gjetja e tyre është bërë nga ana e forcave blu në zonën e Vrithit në Malësi të Madhe.

Ndërsa për Daniel Pepajn nuk ka ende asnjë informacion.

Këta persona ishin shpallur të zhdukur nga familjarët e tyre që prej 3 tetorit.

Sakaq gjatë kontrollit për gjetjen e viktimave policia zbuloi edhe disa parcela me kanabis ne zonën e Rencit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet