Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Mes shkurreve dhe pemëve të dendura/ Vendi ku u gjetën pas 5 ditësh trupat e pajetë të 2 të rinjve në Malësinë e Madhe

Kishin të paktën 5 ditë të humbur por sot është bërë e mundur gjendja e trupave të dy të rinjve në Malësinë e Madhe.

Sipas Report TV trupat e dy të rinjve Klement Pepaj dhe Vilson Çutaj u gjetën të pajetë në Pyllin e Vrithit.

Zona në fjalë është shumë e pyllëzuar, çka vështirësoi gjetjen e trupave të pajetë të të rinjve. Mosgjetja e trupit të pajetë të Danjel Pepajt, personit të tretë të zhdukur, thellon dyshimet se ai është autor i ekzekutimit të të rinjve. Nga raportimet paraprake, mësohet se ai është arratisur drejt Malit të Zi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet