Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Më erdhi keq për gjendjen e tij”, Presidenca s’ia kursen Spiropalit: E çmendur që mbron profetin e…

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali në një intervistë me Blendi Fevziun në “Opinion” u shpreh për Presidentin Ilir Meta që i vinte keq ta shikonte në atë gjendje.

I menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i Presidencës, përmes zëdhënësit Tedi Blushi i cili shkruan në rrjete sociale.

Ai shprehet me ironi për Spiropalin si e Çmenduara E dhe se ka aq guxim sa të mbrojë profetin e kokoshkave.

Postimi i plotë
Të dashur kolegë, gazetari Blendi Fevziu nuk ka asnjë faj që fton në studio të Çmendurën E.

E kush tjetër mund të jetë aq i marrë sa të ketë guximin për të mbrojtur në publik Profetin e Kokoshkave.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet