Përplasen dy makina kokë më kokë në Pogradec, plagosen 2 persona

Aktualitet
Përplasen dy makina kokë më kokë në Pogradec, plagosen

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në aksin nacional Pogradec-Tiranë, në afërsi të fshatit Lin.

Paraprakisht mësohet se dy mjete janë përplasur dhe si pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona.

Një ambulancë është nisur drejt vendngjarjes, si dhe shërbimet e policisë që janë duke punuar për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

ME TE LEXUARAT