Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Operacion anti-kanabis në gjithë Shqipërinë, kontrolle me 50 drone dhe 2 helikopterë

Një operacion anti-kanabis në gjithë Shqipërinë është duke u zhvilluar nga Policia.

70% e strukturës policore është angazhuar, bashkë me sektorin antidrogë, drejtoritë vendore dhe komisariatet.

Po ashtu kontrollet por kryhen kontrolle me 50 drone dhe 2 helikopterë nëpër sipërfaqet e dyshuara me kanabis.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet