Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Lajmi i mirë, 150 persona fituan betejën me COVID-19 në 24 orët e fundit

Gjatë 24 orëve të fundit, 150 qytetarë janë shëruar nga koronavirusi!

Lajmin e mirë e ka dhënë ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, e cila shkruan se 150 qytetarë e kanë fituar betejën me virusin e rrezikshëm në këto 24 orë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet