Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Genta e Big Brother-it: “Burri pa bark, si gruaja pa gjoks”…

Ish-konkurrentja e “Big Brother”, Genta Gjalpi ishte e ftuar këtë pasdite në studion e emisionit “Ftesë në 5”.

Vëmendjen në rrjete sociale e mori një postim i saj, ku ndër të tjera thoshte se e pranon veten ashtu siç është. Ndërkaq, moderatorja Bieta Sulo, vendosi në disa situata të ftuarit.

E teksa pyeti, “shoh që partneri ka vendosur pak bark, ia vë në dukje e alarmuar, apo më vjen mirë që po shton edhe ai pak më në fund”.

Genta u përgjigj: “Mashkulli pa bark si gruaja pa gjoks”, ndërsa shtoi se pëlqen që meshkujt të jenë të mbushur.

“Mashkulli pa bark si femra pa gjoks. Nuk e kam problem, le të hajë. Meshkujt më pëlqen që të jenë të mbushur, jo obez. Kjo është gusto ime”, tha Genta.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet