Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Doli foka në plazh” ofendojnë ish-banoren e Big Brother

Genta Gjalpi, ish-banorja e Big Brother, ishte e ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon.

Genta tha se e pranon veten me peshën e saj, por shtoi se nuk ndihet mirë me të. Më tej tregoi se shpesh ka rënë pre e ofendimeve.

Genta tha se përdorues të shumtë të rrjeteve sociale e kanë ofenduar, e një ndër ofendimet që e kanë bërë të ndihet keq ishte: “Doli fola në plazh”.

“Kam përjetuar ofendime. Tani nuk lëndohem se kam fituar imunitet, por në lidhje me peshën çfarë nuk më kanë thënë. Doli foka në plazh, kur postoj foto nga plazhi që s’kisha as si i ngushtoja, si i rregulloja”, tha Genta.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet