Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Disa të afërm duan t’ju ngatërrojnë punët”, astrologe Meri paralajmëron këtë shenjë

Dashi
Nese shtepia eshte jete dhe dashuria eshte nje lluster atehere kjo shtepi do behet e paqendrueshme sado themel te forte te kete. Ate do ta zaptojne minjte.

Demi
Do doni te gjeni qetesi ne nje ceshtje pune por do shkaktoni pa dashje ndonje perballje qe do preki jo vetem ju por edhe persona te familjes.

Binjaket
Disa persona te afert do duan sot ti ngaterrojne rruget dhe punet tuaja. Kete e bejne qe ju te mos kuptoni nje mundesi te madhe qe del para jush ne jete.

Gaforrja
Nje traume ne ceshtjet ekonomike e shpirterore do ju ngeci sot pasi nuk do keni besim ne nje bashkepunim te ri. Kjo do ti beje te tjeret t’ju luftojne ashper.

Luani
Keni fatin e nje partneri te mire e te qendrueshem qe do ju sheroj plaget shpirterore ne kete moment pak delikat per ju. Kjo do beje qe ju tu premtoni besnikëri.

Virgjeresha
Dukeni me vetbesim ne nje ceshtje pune por kjo eshte shume e perkoheshme. Dikush do ju kujtoj qe edhe ju nuk jeni engjej dhe nuk mund te beni moral.

Peshorja
Argetimi dhe luksi do luajne rol ne jeten tuaj. Kujdes se ka persona qe mund ta mbyllin rubinetin ne momentin qe ju nuk e prisni duke ditur pikat tuaja te dobëta.

Akrepi
Cdo gje qe therret Luan per ju eshte nje shkendije per te kundervepruar sipas menyres tuaj. Shkelqimi i te tjereve varet nga bujaria juaj.
Shigjetari

Dita do jete e rendesishme per te zbutur inatin e dikujt qe kishte vendosur te ballafaqohej me ju sidomos ne nje ceshtje personale. Kujdes nga nje prapaskene.

Bricjapi
Ne dashuri dhe ne pune per ju fiton paraja. Sot do humbni nje mundesi fitimi dhe kjo nga dikush qe do tju kontrolloj, por edhe tju njohe me mire shpirtërisht.

Ujori
Jeni nje kalores ne diten e sotme por qe te mos jeni nje Donkishot mos u ktheni ne beteja qe i kane fituar te tjeret por zgjidhni luften dhe betejen tuaj.

Peshqit
Me punen do kuptoni qe ishit thjesht nje ushtar i gatshem t’ju sakrifikonin dhe pa merita dhe aspak heroi i diteve qe meriton nje medalje apo shpërblim.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet