Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Chiara Ferragni nënë për herë të dytë, zbulohet gjinia e bebes së blogerës së njohur

Pak ditë më parë, blogerja e famshme italiane Chiara Ferragni dhe Fedez ndanë me të gjithë lajmin e bukur se do të bëhen prindër për herë të dytë.

“Familja jonë po zgjerohet. Leo do të bëhet vëllai i madh”, -shkroi Chiara në postimin e publikuar në Instagram.

Ndërsa sot e përjavshmja ‘Oggi’, ka zbuluar se Chiara është në pritje të një vajze. Leo do të bëhet me motër më të vogël, e cila pritet të vijë në jetë në 9 prill 2021.

Ky lajm i ka emocionuar të gjithë, pasi fansat e blogeres mezi presin të shohin hap pas hapi pritjen e saj të ëmbël.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet