Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Azerbajxhani i De Biasit luan ndaj Qipros në Shqipëri

Skuadra e Azerbajxhanit e drejtuar nga Xhani De Biasi do të luajë ndeshjen e Ligës së Kombeve me Qipron në Elbasan.

UEFA vendosi stadiumin shqiptar për shkak të konfliktit që ka ky vend me Armeninë.

Përballja do të zhvillohet me 13 tetor me De Biazin që do të kthehet në stadiumin ku Shqipëria siguroi finalet e Euro 2016.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet