Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Pogradec/ Po rregullonte antenën, 41-vjeçari bie nga kati i 5-të dhe vdes

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në qytetin e Pogradecit.

Mësohet se një 41-vjeçar ka rënë nga kati i 5-të i banesës së tij në mënyrë aksidentale, teksa po rregullonte antenën e shtëpisë.

 

Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr. 5 të qytetit të Pogradecit ndërsa trupi i pajetë i 41-vjeçarit është dërguar në morgun e qytetit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet