Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Korçë, familjarët gjejnë pa shenja jete 46-vjeçarin në banesë. Dyshimet e para të policisë

Gjendet i vdekur një burrë në Korçë.

Sipas burimeve mësohet se një 46 vjecar, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur është vetëvarur mengjesin e sotëm në banesën e tij në lagjën 15 të qytetit të Korcës.

Mësohet se 46 vjecari është gjetur i pajetë nga familjarët e tij ndërsa kanë qënë vëllai i tij, ai që ka njoftuar policinë.

Menjëherë pas sinjalizimit policia ka shkuar në vendngjarje për të zbardhur shkaqet ndërsa ende nuk dihet se përse ky shtetas ndërmori këtë akt.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet