Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksident gjatë natës në Pogradec, dy mjete u përplasën me njëra-tjetrën, shoferi i dehur u largua në këmbë nga vendngjarja

POGRADEC
Një aksident ka ndodhur në Pogradec gjatë natës së kaluar në afërsi të fshatit Starovë.

Raportohet se dy automjete u përplasën me njëra-tjetrën.

Mësohet se një prej shoferëve ishte i dehur dhe u largua më këmbë nga vendngjarja duke lënë automjetin e përplasur.

Dyshohet se shkak i aksidentit të ketë qenë shpejtësia tej normave të lejuara në aksin Korçë- Pogradec.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet