Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Zjarr në kodrat e Tragjasit në Vlorë, digjen parcela me ullinj dhe kullota

SIpërfaqe të mëdha në kodrat e Tragjasit në Vlorë janë përfshirë nga flakët.

Mësohet se deri më tani janë djegur nga flakët parcela me ullinj si dhe kullota ndërsa zjarri vijon ende.

 

Zjarrfikësja e ka të pamundur të ndërhyjë për shkak të terrenit të thyer, ndërkohë që zjarri vijon të përhapet me shpejtësi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet